Jesteś zainteresowany? Napisz, a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

  Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu skorzystania z formularza kontaktowego. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzaniu danych przy pomocy tego formularza. Dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb procesu kontaktowego na podstawie zgody użytkownika, jak również w celach analitycznych i statystycznych (uzasadniony interes administratora). Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie bez wpływu na dotychczasowe przetwarzanie. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia usprawiedliwionego sprzeciwu wobec przetwarzania albo cofnięcia zgody. Dane mogą być przekazywanie podmiotom zapewniającym usługi informatyczne dla Administratora danych. Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie dotyczących go danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest Pośrednictwo Ubezpieczeniowe i Finansowe Krzysztof Chmielewski (ul. Mickiewicza 2/17, 78-400 Szczecinek).


  Chmielewski-Nieruchomosci - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl

  O mnie

  Jestem doświadczonym agentem nieruchomości w Koszalinie, specjalizującym się w kompleksowej obsłudze transakcji sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Moim celem jest zapewnienie profesjonalnego wsparcia klientom w znalezieniu idealnego lokum, dostosowanego do ich potrzeb i oczekiwań.
  Posiadam licencję nr 23440 wydaną przez Federację Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości oraz licencjat z Zarządzania i Marketingu Politechniki Koszalińskiej, kierunek Zarządzanie Regionalne. Moje 7-letnie doświadczenie jako agent w sieciowej agencji nieruchomości Metrohouse dodało mi praktycznej wiedzy i umiejętności w obszarze pośrednictwa nieruchomości.
  Dysponuję szeroką wiedzą na temat lokalnego rynku nieruchomości w Koszalinie i otaczających powiatach, a także posiadam kontakty w branży oraz dostęp do różnych źródeł informacji, takich jak lokalne agencje nieruchomości i portale internetowe. Dzięki temu mogę zapewnić klientom szeroki wybór ofert, które spełnią ich oczekiwania.
  Jako pośrednik nieruchomości oferuję kompleksową obsługę na każdym etapie transakcji. Pomogę w analizie rynku, negocjacjach cenowych, przygotowaniu dokumentacji i udzielę profesjonalnego doradztwa. Moim celem jest uczynienie procesu sprzedaży lub wynajmu nieruchomości jak najbardziej wygodnym i efektywnym dla klienta.
  Nie ważne, czy szukasz domu, mieszkania, działki lub lokalu komercyjnego, jestem gotów pomóc. Zapewniam pełne zaangażowanie i rzetelną obsługę, działając zgodnie z profesjonalnymi standardami i etyką.
  Pamiętaj, że korzystanie z usług agenta nieruchomości oraz pośrednika nieruchomości to klucz do udanej i bezpiecznej transakcji na rynku. Profesjonalizm, doświadczenie i szeroka wiedza wzbogacają proces sprzedaży, zakupu lub wynajmu. Agent nieruchomości, jako przedstawiciel renomowanej agencji, zapewnia wsparcie na każdym etapie, dokładnie słuchając potrzeb klientów i znajdując idealne rozwiązania dla ich indywidualnych oczekiwań.
  Z kolei pośrednik nieruchomości, jako niezależny ekspert, oferuje elastyczność i niezależność w wyborze ofert oraz możliwość reprezentowania zarówno sprzedających, jak i kupujących, czy wynajmujących, a także najmujących. Jego głównym celem jest maksymalizacja korzyści dla obu stron, zapewniając uczciwe i klarowne warunki transakcji. Zaangażowanie agenta i pośrednika nieruchomości oraz ich etyka pracy gwarantują, że proces poszukiwania i finalizacji transakcji przebiegnie sprawnie, eliminując stres i ryzyko błędów.
  Skorzystaj z usług agenta nieruchomości w Koszalinie i ciesz się profesjonalnym podejściem oraz wsparciem w znalezieniu wymarzonej nieruchomości. Skontaktuj się ze mną już dziś, aby omówić Twoje potrzeby i rozpocząć poszukiwania idealnej nieruchomości.

  Krzysztof Chmielewski

   


  Certyfikat partnerstwa z nieruchomościami onlineLogo, licencja pośrednika w obrocie nieruchomości
   

  Nieruchomości Koszalin

  Nieruchomości Kołobrzeg

  Nieruchomości Ustronie Morskie

  Nieruchomości Mielno