Wstecz

Mieszkanie Sprzedaż: Koszalina

Cena: 469 000 PLN
49.50 m2
Cena: 469 000 PLN
Cena za m2: 9 474.75 PLN
Rodzaj: mieszkanie na sprzedaż
Lokalizacja: Koszalina Modrzejewska
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia: 49.50 m2
Piętro / ilość pięter: 1 / 3
Rok budowy: 2001
Nr oferty: 3701710

Zobacz inne oferty:

2 POKOJOWE MIESZKANIE W CENTRUM KOSZALINA NA OSIEDLU ZAMKNIĘTYM

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,5 mkw położone na pierwszym piętrze

w zadbanym budynku przy ulicy Modrzejewskiej w centrum Koszalina . Nieruchomość znajduje się

na osiedlu zamkniętym ze szlabanem, co zapewnia mieszkańcom komfort oraz bezpieczeństwo.

NAJWAŻNIEJSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

- 2 ustawne pokoje 

- osiedle zamknięte

- atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta

- ogólnodostępne miejsca parkingowe, tylko dla mieszkańców osiedla

- osiedle monitowane

Mieszkanie charakteryzuje się bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń, który zapewnia

wygodę codziennego użytkowania. To idealna propozycja dla pary, rodziny, jak i inwestora

poszukującego nieruchomości pod wynajem. Czynsz 680zł na 4 osoby. Ogrzewanie miejskie.

LOKALIZACJA:

Nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej części miasta . W najbliżej okolicy 

- sklepy i punkty usługowe

Połączenie centralnej lokalizacji z dostępem do terenów zielonych sprawia, że jest to miejsce

wygodne do życia dla osób w każdym wieku.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości.

 

Opiekun oferty:
Małgorzata Gajda, tel. 512495105, e-mail: kontakt@inicio.nieruchomosci.pl
Opiekun oferty:

Krzysztof Chmielewski

tel: 602 136 214
mail: krzysztof.chmielewski@chmielewski-nieruchomosci.pl

Zobacz inne oferty:

Wstecz Mieszkanie Sprzedaż: Koszalina
Cena: 469 000 PLN
49.50 m2
Cena: 469 000 PLN
Cena za m2: 9 474.75 PLN
Rodzaj: mieszkanie na sprzedaż
Lokalizacja: Koszalina Modrzejewska
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia: 49.50 m2
Piętro / ilość pięter: 1 / 3
Nr oferty: 3701710

NAJWAŻNIEJSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

- 2 ustawne pokoje 

- osiedle zamknięte

- atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta