Wstecz

Apartament Premium z basenem na dachu – 350 m od morza | Mielno | Sea & Lake

Cena: 529 000 PLN
31.58 m2
Cena: 529 000 PLN
Cena za m2: 16 751.11 PLN
Rodzaj: mieszkanie na sprzedaż
Lokalizacja: Mielno Mielno
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia: 31.58 m2
Piętro / ilość pięter: 3 / 3
Rok budowy: 2023
Nr oferty: 3403311

Zobacz inne oferty:

APARTAMENT NA III PIĘTRZE – 31,58 m2

Na sprzedaż apartament typu Premium w prestiżowym apartamentowcu Sea & Lake w miejscowości Mielno, zaledwie 350 m od Morza Bałtyckiego.

Apartament o powierzchni 31,58 m2 usytuowany jest na III piętrze. Wykończony w wysokim standardzie, w pełni umeblowany i wyposażony, gotowy do zamieszkania lub wynajmu od zaraz.

Obiekt położony jest w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu lasu, na malowniczej mierzei pomiędzy morzem a Jezioro Jamno. Jednocześnie lokalizacja zapewnia bliskość centrum Mielna – jednego z najpopularniejszych kurortów na Pomorzu.

Najważniejsze atuty nieruchomości:
• powierzchnia dostosowana do komfortowego pobytu
• balkon od strony zachodniej
• klimatyzacja
• ogrzewanie podłogowe
• łazienka premium z dużą kabiną walk-in i deszczownicą
• pralka, grzejnik drabinkowy, nowoczesne oświetlenie, gres
• funkcjonalna kuchnia w zabudowie, sprzęt AGD i RTV, blat oraz zlew z konglomeratu
• szafa w zabudowie w przedpokoju
• miejsce parkingowe w cenie

Udogodnienia inwestycji Sea & Lake:
• basen na dachu z panoramicznym widokiem na jezioro i mierzeję
• taras relaksacyjno-wypoczynkowy o powierzchni około 1000 m2
• sąsiedztwo mariny i terenów sportów wodnych

Możliwość profesjonalnego zarządzania wynajmem – operator zapewnia pełną obsługę gości, rezerwacje, sprzątanie i serwis. W sezonie apartament osiągał pełne obłożenie w wynajmie krótkoterminowym.

Do podanej ceny należy doliczyć podatek VAT 23%.
Oglądanie z Pośrednikiem (lic. zaw. nr 11917).
Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC.

 
Opiekun oferty:
Łukasz Kuchtyk, tel. 571-866-701, e-mail: kontakt@gama-nieruchomosci.pl
Opiekun oferty:

Krzysztof Chmielewski

tel: 602 136 214
mail: krzysztof.chmielewski@chmielewski-nieruchomosci.pl

Zobacz inne oferty:

Wstecz Apartament Premium z basenem na dachu – 350 m od morza | Mielno | Sea & Lake
Cena: 529 000 PLN
31.58 m2
Cena: 529 000 PLN
Cena za m2: 16 751.11 PLN
Rodzaj: mieszkanie na sprzedaż
Lokalizacja: Mielno Mielno
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia: 31.58 m2
Piętro / ilość pięter: 3 / 3
Nr oferty: 3403311

APARTAMENT NA III PIĘTRZE – 31,58 m2

Najważniejsze atuty nieruchomości:
• powierzchnia dostosowana do komfortowego pobytu
• balkon od strony zachodniej
• klimatyzacja
• ogrzewanie podłogowe
• łazienka premium z dużą kabiną walk-in i deszczownicą
• pralka, grzejnik drabinkowy, nowoczesne oświetlenie, gres
• szafa w zabudowie w przedpokoju
• miejsce parkingowe w cenie

Udogodnienia inwestycji Sea & Lake:
• sąsiedztwo mariny i terenów sportów wodnych